Mluví za mě reference ... Tvořím pro Vás ... Co Vám mohu nabídnout? Zajišťuji kompletní servis výpočetní techniky ... O mě ... Kontaktní informace

Detailní kontaktní informace


GRANDE STUDIO - web - fotografie - design - tisk - prezentace - virtuální prohlídky
banan webhosting
Počítače a příslušenství  - nákup, prodej na splátky, spotřebitelský úvěr SPOROSERVIS
Počítače BARBONE... Počítače BARBONE


» Vytvářím WWW prezentace pro Vás

Internet se stal součastí všedního života. Společnostem jistě nabídne nové klienty, potenciální zákazníky, získání nových trhů a v neposlední řadě se zvýší příjmy. To vše ale v případě, že jsou pro vytvoření WWW stránek použity nové a moderní technologie plně využívající potenciál Internetu. Mnou poskytované služby toto plně respektují. Důkazem jsou mé reference. Nezůstat pozadu či nabídnout svým zákazníkům nové služby a možnosti při komunikaci jsou dnes otázky, které nejsou lhostejné všem, kteří se zajímají o osud společnosti.

» Sázím na jednoduchost a dostupnost

Předpokladem pro úspěch jakékoli prezentace je bezesporu její jednoduchá a velmi přehledná podoba, která potencionálního zákazníka hned v úvodu neodradí. Dalším důležitým prvkem jsou publikované informace, které jsou pro návštěvníka stěžejní. Co myslíte, že host na stránkách hledá? Pěknou grafiku? Hudbu v pozadí? Ne! Jsou to informace! Proto věnuji návrhu a koncepci prezentace maximální pozornost.

Jednota v rozmanitosti - Aristotelés